[VYHODNOCENO] Halloweenský knižní hop 2018: Soutěž o podepsanou knihu Písečníci a bludný asteroid

Co takhle oslavit Halloween nějakou tou soutěží o pěknou knihu? Tentokrát na vítěze čeká kniha od českého autora Písečníci a bludný asteroid, která je cílena na děti a mládež. A jako bonus je kniha navíc podepsaná!

Velmi ráda pro vás připravuji soutěže a tentokrát jsem rozhodla vzít příležitost za pačesy a pro změnu se můžete zapojit nikoliv komentováním, ale zodpovězením několika otázek. Ze správných odpovědi pak bude vylosován jeden člověk, kterému zašlu výhru. Soutěž se tentokrát bude konat v termínu 31. října – 11. listopadu 2018, tak si ji nenechejte uniknout, prostoru pro zapojení se je dost.

 

Výhrou je tentokrát kniha Písečníci a bludný asteroid od Václava Dvořáka, který ji pro vás i s pěkným přáním podepsal. Pokud se o knize chcete dozvědět více, nezapomeňte nakouknout na jeho stránky www.vaclav-dvorak.cz.

Základní informace
Autor: Václav Dvořák
Název: Písečníci a bludný asteroid
Ilustrace: Jakub Cenkl
Žánr: Dobrodružné sci-fi pro děti a mládež
Počet stran: 376
Nakladatelství: samonákladem

Anotace
Když vyrůstáte v sirotčinci na zaostalé planetě Písečnice, nemáte zrovna super vyhlídky. A je úplně jedno, že se v dolech vykopaných mimozemskou rasou pod obřím kráterem vyznáte jako nikdo jiný. Můžete tak akorát snít, že jednou pojedete do Hlavního Města. Ledaže…

Ledaže by se k vaší planetě blížila neznámá mezihvězdná loď a vy jste dostali pozvánku na palubu. To si potom musíte vybrat: Navždy odletět a studovat na vesmírné akademii pro tajemné pátrače, nebo zůstat a pokusit se odhalit tajemství své minulosti.

Pokud se tedy chcete zapojit, nezapomeňte vyplnit formulář níže. Jsou zde pouze dvě povinné otázky, zbytek už je jen na vašem uvážení. Jednotlivé body jsou vloženy do losování jako losovací lístky, takže čím více bodů získáte, tím větší pravděpodobnost bude, že vylosujte třeba právě vás. Vyhrazuji si právo na to vyřadit každého, kdo by vyplňoval soutěžní formulář duplicitně či lživě.

SOUTĚŽ VYHODNOCENA
Vítězem soutěže o podepsanou knihu Písečníci a bludný asteroid se stává Kate Dostalova.A copak že znamená ten „knižní hop“? Ve stejný čas své soutěže uspořádá hned několik webů a blogů, na které si můžete odhopkat zasoutěžit a vyhrát toho celkově tak daleko více! Níže naleznete přehled všech soutěží a v závorce za názvem stránky občas objevíte i zkratku, která značí omezení odeslání výhry pouze na danou zemi.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *