Forum Nová Karolina: Dámská jízda 3

Jako každý rok tak i letos jsme se dočkaly další dámské jízdy s pestrým programem a velkými slevami! Akce je totiž spojena s Dny Marianne a dále je speciálně v Karolině umístěno spoustu dalších slev, které zpříjemnily páteční nightshopping.

Jako správné ženské jsme během včerejšího večera tedy ihned zamířily na nákupy a tak není divu, že nám uteklo zahájení s Ondřejem Sokolem. Sousedka na tuto akci ale zamířila především kvůli němu, parádně si jej užila a ukořistila si i společnou fotku.

Forum Nová Karolina: Dámská jízda 3 Forum Nová Karolina: Dámská jízda 3

Forum Nová Karolina: Dámská jízda 3 Forum Nová Karolina: Dámská jízda 3 Forum Nová Karolina: Dámská jízda 3

Kromě moderátorů a vyplnění prázdných časů DJem jste se mohli dočkat spousty tanečních i hudebních představení. Na parketu se předvedly tanečnice ze studia Fatima, pražské burlesky Prague burlesque a také striptéři California Dreams, kteří se na této akci neobjevili poprvé. Uchu polahodil pro změnu francouzský šanson v podání Sylvie Bee za doprovodu klavíristky Evy Mitáčkové

Doprovodným programem pak bylo focení s některými účinkujícími – pokud se vám podařilo se dostat na řadu. To na druhou stranu obchody byly sice plné, ale pohodlně se dalo dostat k pokladně.

Další speciální program a slevy pokračoval i během dneška, kterým provázela Yveta Blanarovičová a představila na pódiu opět spoustu skupin, zpěváků i krásných mužů.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *