[VYHODNOCENO] Dubnová komentářová soutěž s Dětmi vánice

Tentokrát si zasoutěžíme o temně laděné fantasy z pera naší autorky. Už jste se někdy vydali do tajemného světa Podmoří? Výherce tohoto měsíce bude mít tu příležitost s knihou Děti vánice.

K zapojení do soutěže nepotřebujete žádné „lajkování“ stránky, zodpovídat zákeřné otázky. Dokonce můžete vypustit soutěž z hlavy, neboť se zapojujete automaticky pouhým komentováním jakéhokoliv článku na této stránce.

Do soutěže se tedy zapojuje každý komentář, který je napsán v aktuálním soutěžním měsíci (duben 2018). Vynahrazuji si právo ze soutěže vyřadit komentáře, které nekomentují článek, nereagují jakkoliv na téma či přišly jen oznámit: „Pěkný článek/blog, koukneš ke mně?“ a jim podobné.
Ke komentáři nezapomeňte připojit svůj email či blog, abych vás v případě výhry mohla kontaktovat. Email je pro komunikaci vhodnější, neboť pro obdržení výhry bude potřeba zaslat adresu.

SOUTĚŽ VYHODNOCENA

Soutěž již byla ukončena, pokud si chcete ještě zasoutěžit, nakoukněte do aktuální komentářové soutěže.

Vítězem dubnové komentářové soutěže se stává Kateřina Horylová, které gratuluji a posílám balíček níže.

VÝHERNÍ BALÍČEK

kniha Děti vánice
kočičí samolepka na zeď
motýlí záložka možná k věnování
PŘEKVAPENÍ

A copak je to tajemné překvapení? To odhalím až následující týden. Bohužel doručení tento týden se nezdařilo, takže poprosím ještě chvilku strpení.

Tereza Matoušková – Děti vánice
Temné fantasy
Nakladatelství Epocha

Národům Podmoří vládnou elitní čarodějové – zasvěcení. Někteří studují zákony fungování magie, jiní navrhují složité stroje… a další bojují. Málokdy táhnou za jeden provaz a následky jejich válek vyrývají do podoby světa hluboké jizvy. Jenže ne vždy zabíjí pouze bojová magie. Když kouzla ponechaná napospas osudu zdivočí, sama se stávají hrozbou…
Zorena Rútid sebrala posily a táhne spolu se svým druhem na pomoc Lerienu zmítanému nepokoji. Cestou je však stihne vánice. Záhy se ukáže, že v horách na čaroděje čekají větší problémy než sněhové závěje. Odkázáni sami na sebe čelí chladu a stínům minulosti. Zapomenuté i té nedávné.

Na konci měsíce bude náhodně vylosován jeden komentář, jehož pisatel obdrží výhru. Vím, že ne všichni jsou na roztomilé drobnůstky, a tak je jen na vašem výběru, zda se rozhodnete vzít celý balíček či jenom knihu.

Tak hodně štěstí všem komentátorům.

1 Komentář
  1. Blanka Tomsová
    Blanka Tomsová says:

    určitě bych knihu moc chtěla, Terezku mám moc ráda, její knížky jsou super, bohužel si je můžu půjčovat jen v knihovně (takový je veselý život důchodců :D ), ale jako na potvoru má moje knihovna už tři čtvrtě roku kvůli přestavbě zavřeno, tak jsem ani nekontrolovala na webu, jestli knihu mají – doufám, že už jim to brzo skončí a já tam vtrhnu s velkým batohem :D :D

    Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *