Dubnová komentářová soutěž s Dětmi vánice

Tentokrát si zasoutěžíme o temně laděné fantasy z pera naší autorky. Už jste se někdy vydali do tajemného světa Podmoří? Výherce tohoto měsíce bude mít tu příležitost s knihou Děti vánice.

K zapojení do soutěže nepotřebujete žádné „lajkování“ stránky, zodpovídat zákeřné otázky. Dokonce můžete vypustit soutěž z hlavy, neboť se zapojujete automaticky pouhým komentováním jakéhokoliv článku na této stránce.

Do soutěže se tedy zapojuje každý komentář, který je napsán v aktuálním soutěžním měsíci (duben 2018). Vynahrazuji si právo ze soutěže vyřadit komentáře, které nekomentují článek, nereagují jakkoliv na téma či přišly jen oznámit: „Pěkný článek/blog, koukneš ke mně?“ a jim podobné.
Ke komentáři nezapomeňte připojit svůj email či blog, abych vás v případě výhry mohla kontaktovat. Email je pro komunikaci vhodnější, neboť pro obdržení výhry bude potřeba zaslat adresu.

Zapojit se mohou pouze soutěžící s doručovací adresou v České republice.

VÝHERNÍ BALÍČEK

kniha Děti vánice
kočičí samolepka na zeď
motýlí záložka možná k věnování
PŘEKVAPENÍ

A copak je to tajemné překvapení? To odhalím až následující týden. Bohužel doručení tento týden se nezdařilo, takže poprosím ještě chvilku strpení.

Tereza Matoušková – Děti vánice
Temné fantasy
Nakladatelství Epocha

Národům Podmoří vládnou elitní čarodějové – zasvěcení. Někteří studují zákony fungování magie, jiní navrhují složité stroje… a další bojují. Málokdy táhnou za jeden provaz a následky jejich válek vyrývají do podoby světa hluboké jizvy. Jenže ne vždy zabíjí pouze bojová magie. Když kouzla ponechaná napospas osudu zdivočí, sama se stávají hrozbou…
Zorena Rútid sebrala posily a táhne spolu se svým druhem na pomoc Lerienu zmítanému nepokoji. Cestou je však stihne vánice. Záhy se ukáže, že v horách na čaroděje čekají větší problémy než sněhové závěje. Odkázáni sami na sebe čelí chladu a stínům minulosti. Zapomenuté i té nedávné.

Na konci měsíce bude náhodně vylosován jeden komentář, jehož pisatel obdrží výhru. Vím, že ne všichni jsou na roztomilé drobnůstky, a tak je jen na vašem výběru, zda se rozhodnete vzít celý balíček či jenom knihu.

Tak hodně štěstí všem komentátorům.

1 Komentář
  1. Blanka Tomsová
    Blanka Tomsová says:

    určitě bych knihu moc chtěla, Terezku mám moc ráda, její knížky jsou super, bohužel si je můžu půjčovat jen v knihovně (takový je veselý život důchodců :D ), ale jako na potvoru má moje knihovna už tři čtvrtě roku kvůli přestavbě zavřeno, tak jsem ani nekontrolovala na webu, jestli knihu mají – doufám, že už jim to brzo skončí a já tam vtrhnu s velkým batohem :D :D

    Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *