Daniel Kapča – Panský klub

Vždy se našli lidé se speciálními sexuálními choutkami, kteří hledali jejich uspokojení v rozličných klubech. Jeden z nich vede také Dominik a Robert a neváhají pro své klienty připravit cokoliv.

Příběh

Ocitáme se v roce 2177 a svět se krapet změnil. Těla mrtvých se prostě přestala rozkládat a zeměkoule je jimi zahlcena, není tedy divu, že vznikají zcela nové poptávky a obchody využívající této příležitosti.

Dominik a Robert mají ovšem svůj podnik jistý. Panský klub toho má za sebou dost a je mezi klientelou oblíbený. Ženy i muži pro vás zde totiž udělají cokoliv, stačí jen předat potřebnou částku. Jenže pak se na jednom z Nekrotických bálů dostane k Dominikovi poptávka po Lilian, dcerunce významného politika.

Výzva je tedy přijata, ale zvládne luxusní podnik zařídit pro své klienty opravdu cokoliv nebo se tato objednávka stane jeho zhoubou?

Styl psaní

Když jsem nad knihou váhala, zde je to opravdu to právě pro mě nebo ne, nebyla jsem si jistá. Mnoho informací nebylo, knihy tohoto ražení u nás nevídám, takže co vlastně čekat? To nám autor ukazuje hned na prvních stranách knihy. Úvodní erotickou scénu střídá ihned prostředí hřbitova a nám je jasné, že tohle bude opravdu pekelná jízda.

Kromě erotiky a brutality se objevíme uprostřed hromady mrtvol, s jejichž těly není mnohdy zacházeno zcela uctivě. Co taky s nimi, když je jich všude tolik? Vyzdobit dům, vytvořit šaty, ale také mnohem děsivější věci.

Těžko říct, zda je toto nakombinování nejlepší volbou v naší malé republice, možná by kniha měla širší publikum, pokud by se jednalo čistě o BDSM, které přeci jen také není nejjemnější. I tak si myslím, že si kniha své čtenáře najde, jen je potřeba zvážit, kam až jsme schopni zajít a co dokážeme přečíst. I já otrlá z hororů jsem jednu pasáž musela drobet přeskočit.

Autor nám dopřeje i nahlédnutí do počátku vzniku samotného Panského klubu, kde se ta myšlenka vlastně objevila a jak vzniklo přátelství tak odlišných lidí, jako jsou Dominik a Robert – jeden hlava podniku a druhý rváč. Kniha nás tak postupně vtahuje do děje a dostává reálnějších tvarů.

Jediné zklamání, které se mi v knize naskytlo, byl konec. Čekala jsem vše, jen ne, že dotyčná osoba bude až tak hloupá a při tom všem, co prožila, se zachová tak zvláštním způsobem, jak se zachovala. Co si ale budeme povídat, lidé jsou různí a různě zvláštní.

Obálka

Ačkoliv se jedná u této knihy o samonáklad, obálka je na něj opravdu dobře zpracována. Obsahuje sice pouze jeden hlavní motiv, na tom si ovšem grafik vyhrál. Lebka ve tvaru srdce je pro knihu více než příhodná a navíc se jí dostává i místa na stranách uvnitř.

Daniel Kapča - Panský klub

Ukázka

Už se připozdívalo, když dorazili do Moštárny. Ivana našli mezi zákazníky, kde zrovna vybíral sázky na příští zápas v blátě. Do ringu se chystala brunetka v malinkatých plavkách, u nichž by jeden řekl, že jsou na její míry nedostačující. Na straně druhé ringu si prokřupávala prsty dobře stavěná černovláska. Robert u ní zaregistroval jistou zvláštnost. Měla totiž na rukou šest prstů namísto běžných pěti. Zhodnotil situaci a došel k závěru, že bude mít tvrdší ránu.
„Dominiku, Roberte!“ zavolal na ně vesele Ivan, hned jak je spatřil.
„Ivane, vidím, že ti to tu šlape. Kde jsi sebral tu šestiprstou?“ ptal se Robert, když se s ním objímal.
„Super, že? Nechceš ji, Dome? Těch jejích šest prstíků by se ti jistě hodilo do krámu.“

Přejděte na další větší ukázku z knihy Panský klub, tentokrát drsnějšího charakteru.

Hodnocení knihy

Rádi se stavíte před nové výzvy, čtete knihy nabité erotikou a brutalitou? Což takhle vyzkoušet příběh, kde smrt může být vyvrcholením večera. Neváhejte sáhnout po této zdařilé prvotině, jen si rozmyslete, zda jste opravdu dost odolní ke čtení.

Moje hodnocení: 7/10

Závěrečné shrnutí

Autor: Daniel Kapča
Název: Panský klub
Žánr: erotika, horor
Počet stran: 339
Vazba: měkká
Nakladatelství: samonákladem
Rok vydání: 2016
Moje hodnocení: 7/10

Fotografie obálky převzata z goodreads.com.

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *