Co se děje V hlavě?

|0 Komentářenapsala

Studio Disney Pixar přichází s novým animovaným rodinným filmem, kdy tentokrát nakoukneme hlavní hrdince, a nejen jí, do hlavy, copak se to tam vlastně odehrává. Věděli jste, že tam žije zajímavá pětice – radost, strach, zloba, nechuť a smutek, kteří ovládají naše chování?

V hlavě

Mladá Riley je vytržena ze svého prostředí a stěhuje se na nové místo. Jak na tuto změnu bude reagovat? Pere se v ní pět pocitů, který z nich zavládne a ovlivní její chování? Již nyní můžete zhlédnout vtipnou ukázku, která je dostupná již v češtině.

Studio Pixar je známo svými mini snímky, které zahajují velké filmy, něco jako předskokani. I u tohoto filmu se dočkáme drobného bonusu a to předfilmu Láva od režiséra Jamese Forda Murphyho a producentky Andrey Warren. Snímek vypráví muzikálový milostný příběh v průběhu milionů let, inspirovaný krásou tropických ostrovů a oceánských sopek.

V hlavě

Film V hlavě, originálním názvem Inside Out, je režisérský počin Peteho Doctera. O scénář se postaral Michael Arndt. V originálním znění můžete slyšet následující herce: Amy Poehler, Mindy Kaling, Bill Hader, John Ratzenberger, Phyllis Smith, Lewis Black.

Do kin tento snímek míří 18. června 2015 v České republice, na Slovensku pak až 13. srpna 2015.

Fotografie převzaty z Falcon.cz a Csfd.cz

0 Komentáře

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *