Beseda s Veronikou Kašákovou o knize Zpověď

Dům knihy v Ostravě si připravil zajímavou besedu s Veronikou Kašákovou o její knize Zpověď. V ní píše o svém životě, vyrůstání v dětském domově, všech strastech i radostech. Takovou příležitost jsem si nemohla nechat ujít a i vám ostatním jsem se rozhodla zprostředkovat záznam z této akce.

Na besedě prozradila něco ze svého života, ale hlavně promluvila o své aktivní pomoci dětem v dětském domově či plánovaném filmu na motivy jejího příběhu. Ale více už ve videu.

Doplňující fotografie

Na besedu samozřejmě navazovala autogramiáda a i já si odnesla podepsanou knihu. Povedlo se mi také s Veronikou Kašákovou vyfotit, ačkoliv já malinká v balerýnkách a ona vysoká v podpatcích – vypadám vedle ní ještě menší, než ve skutečnosti jsem.

Autogramiáda a beseda o knize Zpověď - Veronika Kašáková Autogramiáda a beseda o knize Zpověď - Veronika Kašáková

Autogramiáda a beseda o knize Zpověď - Veronika Kašáková  Autogramiáda a beseda o knize Zpověď - Veronika Kašáková

1 Komentář
  1. Kája
    Kája says:

    Verču Kašákovou mám příšerně moc ráda a tenkrát jsem ji i fandila v České Miss, protože mě moc zaujala už tím, jak je optimistická a velice příjemná. Její knihu jsem si pořídila také a už ji mám dávno přečtenou. Naprosto jsem ji hltala a fakt mi toho moc dala. Jsem ráda, že jsem tak učinila a přečetla si zase o životě někoho jiného. Pokud bude možnost, určitě se s ní budu chtít někdy setkat :)

    Odpovědět

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *