Beauty blogerky vydávájí knihy!

Ve světě se začíná objevovat nový trend, kdy světově známé beauty blogerky píší knihy. Ty se totiž díky populárnímu jménu známému především mladým čtenářům, kteří jsou cílovou skupinou, prodávají očividně dobře.

Zoella – Girl Online

Zoe Sugg alias Zoella přivedla na světlo světa minulý rok knihu Girl Online. Ta se právě překládá do desítek jazyků a letos bude uvedena na knižní trh mnoha zemí.

Bohužel bylo odhaleno, že samotná Zoella není autorem knihy. Pouze propůjčila dílu námět, postavy a své jméno na obálku. Za celým dílem stojí totiž celý kolektiv jiných autorů, kteří příběh doopravdy sepsali.

I přes tento rozruch byla nakonec Girl Online velmi prodávanou a úspěšnou knihou, která se stala bestsellerem roku 2014. Během prvního týdne se prodalo neuvěřitelných 78 tisíc výtisků, čímž kniha předčila Harryho Pottera či 50 odstínů šedi. Samotná Zoella se navzdory tomuto úspěchu i přesto rozhodla v blogovém světě stáhnout do pozadí.

Beauty blogerky vydávájí knihy: Zoella – Girl Online

Zoe Sugg – Girl Online
Jota
ČR 13.5.2015
Penny, jako každá dívka v jejím věku, má své každodenní trable se školou, s rodiči, občas i s kluky a přáteli. Rozhodne se tedy anonymně svůj život popisovat na internetu formou blogu.

Jenže pak se zamiluje do Noaha, díky kterému jednoho dne ztrácí svoji internetovou anonymitu a blogový deník ohrozí její přátelství s těmi nejbližšími.

Dulce Candy – The Sweet Life

Další blogerkou, která se chystá se svojí knihou prorazit právě letos, je Dulce Candy. Ta chce ve svém díle nejen představit svůj život, který se s ní od začátku nemazlil.

Jako malá prchala s rodinou přes hranice z Mexika do USA, kde v dětství nebyla příliš oblíbená. O mnoho let později nastoupila dokonce do armády a sloužila i v Iráku. Po návratu domů si potřebovala uvědomit své ženství, založila rodinu, má krásného syna a vrhla se do světa krásy a módy, o kterém nyní bloguje.

V knize naleznete nejen její příběh, ale také spousty praktických rad, motivací a dalších důležitých informací pro vybudování svého snu. Kniha totiž funguje jako jakási motivační příručka.
Kniha se dočká v USA vydání dne 4. srpna 2015. Nyní můžeme vyčkávat, zda práce této blogerky osloví i některé z našich nakladatelství.

Beauty blogerky vydávájí knihy: Dulce Candy – The Sweet Life

Diskuze

Četli jste knihu Girl Online? Plánujete si některou z knih přečíst?
Co si myslíte o tom, že beauty blogerky píšou knihy?

Fotografie převzaty ze stránek zoella.co.uk a dulcecandy.com.

1 Komentář

Komentovat

Přidejte se do diskuze.
Jsem ráda za každý komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *